W prasie

NOWA ŠKODA SUPERB

"Opel Insignia i ŠKODA Superb należą do najlepszych samochodów klasy średniej. Naprzeciw siebie stają w efektownych wersjach z najmocniejszymi silnikami."

Przedruk artykułu z magazynu MOTOR, numer 29 z dnia 16.07.2018

Dowiedz się więcej

ŠKODA SCALA

Nowoczesny charakter, innowacyjne technologie i bezpieczeństwo najwyższej klasy – to tylko wybrane wyróżniki kompaktowej ŠKODY SCALA.

Przedruk artykułu z magazynu Motor nr27/2019

Dowiedz się więcej

ŠKODA KAROQ

"Segment kompaktowych SUV-ów rozwija się bardzo dynamicznie. Samochody te popularnością ustępują tylko modelom miejskim i kompaktowym, ale szybko je doganiają. Sprawdziliśmy, który z nich zasługuje na mistrzowski tytuł."

Przedruk artykułu z magazynu MOTOR nr 28/2018 z dnia 09.07.2018

Dowiedz się więcej

ŠKODA KODIAQ

"Przestronność, funkcjonalność, osiągi, oszczędność, komfort, dzielność poza asfaltem i bezpieczeństwo – te auta mają wszystko, czego potrzeba licznej rodzinie."

Przedruk artykułu z magazynu MOTOR, numer 32-33 z dnia 6.08.2018

Dowiedz się więcej

ŠKODA KODIAQ RS

"Czy w Škodzie Kodiaq naprawdę potrzebujemy aż 240 KM? Czeski SUV klasy średniej w wersji RS dostarcza silnych argumentów, przemawiających za tym, że mocy jednak nigdy nie jest za dużo."

Przedruk artykułu z magazynu Auto Moto nr3/2019

Dowiedz się więcej

ŠKODA OCTAVIA

"Kompaktowe kombi, choć nie są tak wszechstronne jak podobnej wielkości SUV-y, na co dzień okazują się o wiele bardziej funkcjonalne. Które z nich okaże się najlepsze?"

Przedruk artykułu z magazynu MOTOR, numer 50/2017

Dowiedz się więcej

ŠKODA NOWA FABIA

"Nowa ŠKODA FABIA może pochwalić się ponadprzeciętną przestronnością. Kompaktowy, niespełna 4-metrowy samochód posiada miejsce dla pięciu pasażerów i wyposażony jest w jeden z największych bagażników w swoim segmencie, o pojemności wynoszącej minimalnie 330 litrów (w wersji hatchback)."

Materiały dodatkowe

Więcej artykułów dotyczących wszystkich modeli znajdziesz w tej zakładce.

Dowiedz się więcej

Zapisz się

Dowiedz się pierwszy o największych atrakcjach w ofercie Škody